Riskli Gebelik Takibi

Riskli gebelik tanı, tedavi ve takibi

İstanbul, anadolu yakasında, riskli gebelik uzmanı takibine ihtiyaç duyan hastalara hizmet verilmektedir. Riskli gebeliklerin tanısı, takibi ve tedavisi son derece tecrübe isteyen riskli ve zahmetli bir süreçtir.

Anadolu yakasında, riskli gebelik uzmanı olan bazı yerler bulunmaktadır. Devlet ve özel sektörde çalışan riskli gebelik uzmanları kendi tercihleri ile belirli işlemleri gerçekleştirirler.

Riskli gebelik uzmanları normal gebeliklerde detaylı ultrason ve ikili test gibi down sendromu taramalarını gerçekleştirmektedir.

12 Hafta gebelik

Detaylı ultrason görüntüsü

20 Hafta gebelik

Detaylı ultrason görüntüsü

Riskli gebelik oluşması durumunda da mevcut anne ve bebeğinin tanı, takip ve tedavisi ile doğumunu gerçekleştirmektedir.

Anadolu yakasında hizmet veren doktorumuz Doç. Dr. Oktay Kaymak, Riskli gebelik uzmanı olarak hem normal gebelikte yapılan detaylı ultrason işlemlerini yapmakta, hem de gebelikte anne veya bebek için riskli bir durum gelişmesi durumunda tüm gebelik sürecini takip etmekte ve doğumu gerçekleştirmektedir.

Her gebelik normal başlar, ancak bazen istenmeyen durumlar gelişebilir. Bu durumda riskli gebelik takibi yapan, istanbul anadolu yakasında olan perinatolog ( riskli gebelik uzmanı) olarak hizmet verilmektedir.

Eğer sizde istanbulda, anadolu yakasında, Perinatoloji uzmanı ( riskli gebelik uzmanı ) arıyorsanız bize ulaşın.

Block Title

Hemen arayın

Randevu alın

Güvenli gebelik geçirin

Birlikte güzel bir şey yapalım.