Riskli gebelik uzmanı (perinatoloj uzmanı), kadın doğum uzmanlığı üzerine yapılan ikinci bir uzmanlık eğitimi sonrası hizmet vermektedir. Gebelikte belirli durumlar Riskli gebelik uzmanı (perinatoloj uzmanı) ilgi alanına girer. Kozyatağı ve kadıköy bölgesinde ve özellikle ataşehir gibi nüfüsun yoğun olduğu alanlarda bulunan mevcut gebeliklerin Riskli gebelik uzmanı (perinatoloj uzmanı) muayenesine ihtiyacı vardır.

Kozyatağı ve kadıköy çecresine hizmet veren özel hastane ve özel klinikler içerisinde Riskli gebelik uzmanı (perinatoloj uzmanı) bulunduran az sayıda özel hastane bulunmaktadır.

Riskli gebelik uzmanı (perinatoloj uzmanı) bulunduran ve bu hizmeti tam teşekküllü hastanede veren doktorlarımız kozyatağı acıbadem hastanesinde de artık Riskli gebelik uzmanı (perinatoloj uzmanı) olarak haftanın belirli günlerinde sunmaktadır.

Özel sağlık sigortaları ve banka çalışanlarının rahattlıkla ulaşabildiği ve tüm özel sigortalar ile anlaşması olan hastanede ve kozyatağı acıbadem hastanesinde bu hizmet verilmektedir.

Bir Cevap Yazın