Riskli Gebeliklerde Takip ve Doğum


Gebelik öncesi bilinen herhangi bir hastalığı olmayan bir ailede, gebeliğin herhangi bir döneminde olası bir anormal durum nedeni ile riskli gebelik gelişebilir.


Acıbadem, çamlıca, altunizade, üsküdar, kadıköy ve çevresinde riskli gebelik takibi yapan uzman kadromuz, özel hastanede, kadın doğum uzmanlığının riskli gebelik bölümünde hizmet vermektedir.


Riskli gebelik uzmanı olan özel hastaneler, istanbulda belirli bölgelerde bulunmaktadır. Acıbadem, altunizade, üsküdar ve kadıköy çevresinde bulunmaktadır.

Ancak riskli gebelik kliniğin ve bu alanda 7 gün 24 saat, en üst  düzey sağlık hizmeti sunan riskli gebelik uzmanlarından oluşan ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.


İstanbulda acıbadem, altıunizade, çamlıca ve çevresine hizmet sunan özel hastanede riskli gebelik uzmanı olarak hizmet veren ekibimize hastanenin internet sayfasından randevu alarak ulaşabilirsiniz.


Özel hastane ve özel doktor ile gebeliğinin takibi yaptırmayı düşünen hastalarımızın bizlere ulaşması durumda riskli gebelik ile ilişkili tüm işlemleri yapmaktayız.


Hastaların sağlıklarına kavuşmasında hekim faktörü dışında hastane ve ekipman kalitesi de son derece önemlidir. Bu nedenle acıbadem, altunizade, kadıköy, üsküdar ve çamlıca çevresine hizmet veren özel hastanede hizmet veren riskli gebelik uzmanı olarak hizmet vermekteyiz.


Gebelik takibi sırasında yapılması gereken tarama ve tanısal testlerde, detaylı ultrasonografik incelemede ve tüm riskli gebelik takibinde uzman olan ekibimiz, istanbulda anadolu yakasında özel hastanede ve özellikle acıbadem, kadıköy, altunizade, üsküdar, çamlıca ve çevresinde bulunan hastalara hizmet vermektedir.

Bir Cevap Yazın