Riskli gebelik uzmanı olarak anadolu yakasında hizmet veren Doç. Dr. Oktay Kaymak anne ve bebek sağlığı konusunda hizmet vermektedir. Sadece gebelik takibi, tanısal testler ve doğum planlaması yapmaktadır. Anadolu yakasında, özel sigorta anlaşmalı merkezlerde çalışan çok sayıda perinatoloji ( riskli gebelik uzmanı) bulunmaktadır.


Adres ve iletişim hakkında bilgi almak için…


Perinatoloji ( riskli gebelik ) uzman ekibi olarak istanbulda hizmet vermekteyiz.

Bize İstanbul Anadolu yakasında ulaşan tüm hastalarımıza, en güncel bilgi ve yılların tecrübesi ile yaklaşmaktayız.

Ancak istanbul anadolu yakası ve avrupa yakasında bulunan riskli gebelik uzmanı barındıran perinatoloji klinikleri birbirlerinden çok uzaktadır.

Bu durumun nedeni istanbulun hızla büyümesi ve sürekli göç alan bir il olmasındandır.

Bu uzaklık, bazen hastalarımızın bizlere ulaşmasına engel olmaktadır.

Ancak anadolu yakasında riskli gebelik bölümünden alınacak olan randevu ile bizlerle görüşebilirsiniz.

İstanbulda, riskli gebelik uzmanları belirli hastanelerde çalışmaktadırlar.

Ancak klinik olarak çalışan, yani 7 gün 24 saat riskli gebelik uzmanlarının bulunduğu tek özel klinik olarak Anadolu yakasında bulunmaktayız.


Doç. Dr. Oktay KAYMAK

Özel sağlık sigortaları ve özel hastaneler, bu alanda sadece poliklinik hizmeti vermektedir.

Bizler Anadolu yakasında riskli gebelik kliniği kurarak, özel hastane bünyesi içerisinde, özel sağlık sigortası olan hastalarımıza eşlik etmekteyiz.

Anadolu yakasında, istanbulda 7 gün 24 saat riskli gebelik kliniği olarak hizmet veren tek özel hastanede perinatoloji (riskli gebelik uzmanları ) uzmanları olarak çalışmaktayız.Gebelik öncesi testler, riskli gebelikler, miyom tedavileri, dış gebelik ve diğer tüm bu işlemlerin, özel sağlık sigortası kapsamında olup olmadığını ve aklınıza takılan daha bir çok konu başlığını bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

İstanbulda anadolu yakasında özel hastanede çalışan, riskli gebelik uzmanı olan ekibimiz ile hastane randevu sisteminden randevu alarak ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.


Bir Cevap Yazın