Anne karnında bulunan bebeğin, belirli yerlerinde bulunan sıvı toplanma alanlarına, (örneğin: akciğer, idrar torbası (mesane) gibi…) katater (boru sistemi) konulabilmektedir.


Katater sistemi sayesinde bu alanda bulunan sıvı boşaltılarak ilgili organın yeterli büyümesine ve fonksiyonun yerine getirebilmesi amaçlanmaktadır.


Özellikle akciğere konulması, bebek için çok fayda sağlayan bu işlem, ileri derecede bilgi ve tecrübe gerektirmektedir.


Biz hastalarımıza, gerektiğinde, bu katater uygulama işlemini en az zarar verecek şekilde yapmaktayız.


İstanbulda  bebeğe katater (boru sistemi) koyma işlemi yapılan özel hastane ve özel perinatoloji uzmanları içerisinde, özel sigorta ile anlaşmalı olması nedeni ile çalışmakta olduğumuz kurum öne çıkmaktadır.

Bu işlemin yani bebeğe katater (boru sistemi) koyma işlemi yapım tekniği son derece önemlidir.


Bebeğe katater (boru sistemi) koyma işleminde tercübenin artması, bebeğin düşme olasılığını azaltmaktadır.


Riskli gebelik uzmanı olan ekibimiz bu konuda yani bebeğe katater (boru sistemi) koyma işlemi konusunda son derece tecrübelidir.


Hem anne adayı hem de bebek için risk barındıran bu bebeğe katater (boru sistemi) koyma işlemi, konusunda uzman ve tecrübeli hekimlerce yapılması gerekmektedir.


Biz hastalarımıza, gerektiğinde, bu bebeğe katater (boru sistemi) koyma işlemini en az zarar verecek şekilde yapmaktayız.


Tüm bu işlemlerin, özel sağlık sigortası kapsamında olup olmadığını ve aklınıza takılan daha bir çok konu başlığını bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.


İstanbulda anadolu yakasında özel hastanede çalışan, riskli gebelik uzmanı ve aynı zamanda kadın doğum uzmanı olan ekibimiz ile hastane randevu sisteminden randevu alarak ulaşabilirsiniz.


 

Bir Cevap Yazın