İstanbul anadolu yakasında özel hastanede perinatoloji yani riskli gebelik kliniği olan hastanede PERİNATOLOJİ UZMANI olarak hizmet veren kadın doğum uzmanlarından oluşan kadro ile sağlık hizmeti vermeye devam ediyoruz.


Uzman doktor tavsiyesi, daha önceden riskli gebelik uzmanına gitmiş olan ve perinatolojik hastalığı olan yüksek riskli gebelik geçiren anne adaylarının öneri ve tavsiyelerinden oluşur.


Tavsiye ve öneri noktasında size önerimiz, hekimin çalıştığı özel hastanenin şartları, hekimin akademik bilgi ve tecrübesini gösterir doçent veya profesör ibarelerini taşıyıp, taşımadığı gibi noktalara dikkat etmenizdir.


Doktor tavsiye veya önerisi son derece önemlidir.


Bu nedenle doktorunuzu seçerken hem o hekime daha önce gitmiş ve muayene olmuş insanlardan bilgi alınabilir.


Hem de internette tıbbi sitelerden araştırma yapabilirsiniz.


Doktor seçmek ve tavsiye etmek için bir diğer yol ise ilgili doktordan randevu alıp, sonuçlarınızı yanınıza alarak hekim ile yüz yüze görüşmenizdir.


Riskli gebelik uzmanları çok yoğun çalışmaktadırlar. Meslek gereği son derece riskli işlemler yapan ve anne ve bebek sağlığını maksimum düşünen riskli gebelik uzmanları yani perinatologlar bu nedenle tıbbi bilgileri güncel olması gerek uzman kadın doğum hekimlerinden yetişir.


Riskli gebelik uzmanı tavsiye veya öneri bu nedenle çok önemlidir.


İstanbul Anadolu yakası öneri ve tavsiye edilecek riskli gebelik Uzmanı

Sağlıklı günler dileriz…

Sağlıklı günler dileriz.

Bir Cevap Yazın